Anyị na-enye akụrụngwa dị elu

Ngwa Gencor

  • 6-ọdụ ụgbọ mmiri 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch multimode dual fiber

    6-ọdụ ụgbọ mmiri 10/100M/1000M L2 WEB jisiri ụlọ ọrụ mmepụta ihe ...

    6-ọdụ ụgbọ mmiri 10 / 100M / 1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Switch multimode dual fiber Product Atụmatụ : Model CFW-HY2024M-2 Interface Characteristics Fixed Port 4* 10/ 100/ 1000Base-T RJ4500s 2*100SC ọdụ ụgbọ mmiri Ethernet Port Port 1-4 na-akwado 10/100/1000Base-T auto-sensing, full/half duplexMDI/MDI-X onwe-adaption Twisted PairTransmission 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 mita)100BASE-TXX : Cat5 ma ọ bụ mgbe e mesịrị UTP (≤100 mita) 1000BASE-T: Cat5e ma ọ bụ mgbe e mesịrị UTP (≤100 zutere ...

  • Gigabit zuru oke 16 ngwa anya 8 eletriki anọ megabit ụlọ ọrụ mmepụta ihe L3 netwọk jikwaa 6KV ọkụ ọkụ

    Gigabit zuru oke 16 ngwa anya 8 eletriki mega iri anọ ...

    Gigabit zuru oke 16 ngwa anya 8 eletriki anọ megabit ụlọ ọrụ mmepụta ihe L3 netwọk jikwaa ngbanwe 6KV nchekwa ọkụ Àmụmà Ngwaahịa:  Nweta Gigabit, 10G uplink ◇ Nkwado mbugharị ngwa ngwa waya anaghị egbochi.◇ Nkwado zuru-duplex dabere na IEEE802.3x na ọkara-duplex dabere na Backpressure.◇ Na-akwado Gigabit Ethernet ọdụ ụgbọ mmiri na 10G SFP + uplink ọdụ ụgbọ mmiri, nke na-enyere ndị ọrụ aka ime mgbanwe netwọk iji gboo mkpa nke ọnọdụ dị iche iche. Nchekwa ◇ Nkwado mgbasa ozi ọdụ ụgbọ mmiri ...

  • 5-ọdụ ụgbọ mmiri 10/100M Industrial Ethernet Switch

    5-ọdụ ụgbọ mmiri 10/100M Industrial Ethernet Switch

    Njirimara ngwaahịa: Ewebata 5-ọdụ ụgbọ mmiri 100M ulo oru-ọkwa mgba ọkụ, wetara gị Huizhou changfei photoelectricity technology co., Ltd. Dị ka a na-eduga na-eweta nke mkpokọta nnyefe ngwọta, anyị nkwa dabeere na-ebuga elu ngwaahịa na elu-edu ọrụ. nye ndị ahịa ụwa.Site na afọ nke nyocha na ahụmịhe mmepe, anyị enwetala ọtụtụ ihe ọmụma na ikike nyocha sayensị na ngalaba optoelectronics.Nrara anyị raara onwe anyị nye ịdị mma nwere ntị...

  • 10-ọdụ ụgbọ mmiri 10/100M Ethernet Switch

    10-ọdụ ụgbọ mmiri 10/100M Ethernet Switch

    10-ọdụ ụgbọ mmiri 10 / 100M Ethernet Switch Product Atụmatụ: Ewebata ngwaahịa ọhụrụ anyị, 8 + 2 100M PoE mgba ọkụ, ngwọta zuru oke maka mkpa netwọk gị!Dị ka ụlọ ọkachamara ụlọ ọrụ nwere ọgụgụ isi njikwa mgba ọkụ, PoE mgba ọkụ, Ethernet mgba ọkụ, wireless àkwà mmiri, na wireless 4G rawụta emeputa, anyị na-anya isi na-anapụta elu-edu ngwaahịa ndị ahịa anyị.Mgbanwe nke 8 + 2 100M PoE bụ ngwaọrụ dị ike nke e mere iji nye ọrụ netwọk a pụrụ ịdabere na ya na ịrụ ọrụ nke ọma.Amamihe...

Tụkwasị anyị obi, họrọ anyị

Gbasara anyị

Nkọwa dị nkenke:

Huizhou Changfei anọwo na-agba mbọ inye ndị ahịa zuru ụwa ọnụ ngwọta mgbasa ozi dị elu yana ngwaahịa na ọrụ dị elu.Ọ chịkọbara ọtụtụ ahụmahụ na nyocha na mmepe nke ngwaahịa optoelectronic na akwụkwọ nyocha sayensị, ma nweta otuto otuto site n'aka ndị na-ekesa 360 na ndị ọrụ na ihe karịrị mba 100 gburugburu ụwa.Huizhou Changfei na-akwado ọrụ mmekọrịta ọha na eze, na-emepụta usoro ngwaahịa dị ka ụlọ ọrụ mmepụta ihe na-achịkwa maka 5G ngwa nkwurịta okwu fiber optical, PoE nwere ọgụgụ isi, netwọk netwọk, SFP ngwa anya modul, ma na-enye onyinye pụtara ìhè maka abamuru nke ụlọ ọrụ mmadụ.

Soro na mmemme ngosi

Ihe omume & ihe ngosi azụmaahịa

  • img (4)
  • img (3)
  • img (1)
  • img (2)
  • img (6)
  • img (7)
  • img (8)
  • img (5)
  • img (11)
  • img (12)
  • img (9)
  • img (10)